Lietuvos žirginio sporto federacija

2023 07 06-09 CDI-W CDI1* CDIJ CDIP CDIU25 CDIU25 - FEI Dressage World Cup Kunkiai (Klaipėdos r., Kunkiai)

2023-05-30

 

Mieli raiteliai, organizacinio komiteto vardu su dideliu liūdesiu pranešame, kad dėl menko susidomėjimo CDI Kunkiai ir Lietuvos dailiojo jojimo čempionatas 2023 yra atšaukiamas.
Mes įdėjome begalę pastangų, sukurti šį aukšto lygio renginį, su geriausiomis sąlygomis sportui ir aukšto rango teisėjais. Tačiau, į čempionatą susirinko vos 4 grupės, su minimaliu 3 žirgų skaičiumi, kad užskaita būtų vykdoma (4 m. žirgai, 5 m. žirgai, Vaikai ARBA Jaunučiai ir Mėgėjų II gr.).
Paskutines keletą dienų, mes bandėme surasti spredimą kaip galėtumėme įvykdyti šį renginį net su tokiu mažu dalyvių skaičiumi. Tačiau, nuo pirmadienio sulaukėme paraiškų atšaukimų, ko pasekoje, šio renginio vykdymas tampa neįmanomas.
Mes nuoširdžiai atsiprašome visų, kurie išreiškė palaikymą ir nekantravo tapti šio renginio dalimi! Tikimės, kad pasimatysime ateityje.

 

PROGRAMA/SCHEDULE

Primename jog, remiantis FEI bendrųjų taisyklių 137.2 artikulu, žirgai dalyvaujantys CIMs lygio tarptautinėse varžybose savo šalyje neprivalo turėti FEI paso/atpažinimo kortelės. Šiems žirgams yra privaloma tik FEI registracija, kurios kaina 30 EUR.

Varžybose pasai yra privalomi dalyvaujant šiose kategorijose: CDI-W. Visose kitose kategorijose dalyvaujantiems žirgams (CDI1*, CDIYH1*, CDIY, CDIYH, CDIP, CDICh, CDIU25) reikalinga tik FEI žirgo registracija.

FEI TARPTAUTINĖS REGISTRACIJOS IR FEI PASO IŠDAVIMO FORMA