Lietuvos žirginio sporto federacija

2020 09 03 - 10 HEST DRESSAGE TOUR (Kunkiai, Klaipėdos r.)

2020-07-25

Apgailestaudami skelbiame, kad Horsemarket Equestrian Tour 2020 turas atšaukiamas!

Horsemarket komanda visada siekia, kad Horsemarket Equestrian Tour varžybos būtų vykdomos aukščiausiu lygiu ir stengiasi sukurti tikrą žirginio sporto šventę visiems. Tačiau, blogėjanti padėtis ES ir griežtėjantys Lietuvos vyriausybės įvedami su COVID-19 susiję apribojimai sėkmingą HEST varžybų įvykdymą 2020-aisias padarė neįmanoma užduotimi, atėmė galimybę iš daugelio raitelių ir oficialių asmenų atvykti į varžybas ir privertė mus priimti šį liūdną, tačiau reikalingą sprendimą.
Organizacinio komiteto vardu, norime atsiprašyti dalyvių, žirgų savininkų, rėmėjų, oficialių asmenų, draugų ir visų tų, kurie laukė ir tikėjosi tapti šio renginio dalimi. Tikimės, kad netrukus COVID-19 grėsmė išnyks ir galėsime sugrįžti į savo numylėtas tarptautines arenas. Pažadame sugrįžti didesni, geresni ir stipresni 2021-ųjų gegužę su trejomis savaitėmis tarptautinių konkūrų varžybų, kurių metu bus vykdomas ir CSI3*-W pasaulio taurės etapas, o varžybų maratoną užbaigti ketvirtąją savaitę, dailiojo jojimo CDI-W pasaulio taurės etapu. Linkime jums ir jūsų artimiesiems būti sveikiems ir stipriems.

 

2020 09 07-10 CDIW/CDI2*/CDIJ/CDIY/CDIYH/CDICh PROGRAMA/SCHEDULE

PARAIŠKOS FORMA

2020 09 03-05  Lietuvos dailiojo jojimo čempionatas PROGRAMA  

Lithuanian Dressage Championships SCHEDULE

PARAIŠKŲ TEIKIMO SISTEMA

Primename jog, remiantis FEI bendrųjų taisyklių 137.2 artikulu, žirgai dalyvaujantys CIMs lygio tarptautinėse varžybose savo šalyje neprivalo turėti FEI paso/atpažinimo kortelės. Šiems žirgams yra privaloma tik FEI registracija, kurios kaina 30 EUR.

Horsemarket Equestrian Tour 2020 varžybose pasai yra privalomi dalyvaujant šiose kategorijose:
CSI2*-W, CDI-W. Visose kitose kategorijose dalyvaujantiems žirgams (CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSIU25A, CSIP, CSIAm-A, CDI2*, CDIYH1*, CDIY, CDIYH, CDIP, CDICh) reikalinga tik FEI žirgo registracija.