Lietuvos žirginio sporto federacija

Struktūra ir kontaktai

LŽSF VALDYBA IR ADMINISTRACIJA

Vardas, Pavardė  Pareigos  Kontaktai
Gediminas Gutkauskas    
Prezidentas
e-paštas: gediminas.gutkauskas@gmail.com
Raimonda Palionytė
Generalinė sekretorė,
 Valdybos narė
e-paštas: info@equestrian.lt
Tel.: +370 687 570 19
Vaidotas Zapolskis
Valdybos narys  
e-paštas: v.zapolskis@inotech.lt
Gintas Lomsargis
Valdybos narys
e-paštas: gintas.lomsargis@gmail.com
Almutis Raila
Atsistatydino
2017 12 20
e-paštas: almutisr@gmail.lt
Audronė Petraitienė
Valdybos narė
e-paštas: petraitiene.audrone@gmail.com
Rimas Bajorinas
Valdybos narys
e-paštas: juszirgai@gmail.com
Žilvinas Badikonis
Valdybos narys
e-paštas: zilvinas.badikonis@lietuvoszirgynas.lt
Darius Liaukevičius
Valdybos narys
e-paštas: sportas@lazdijai.lt
Ugnė Zalieckienė
Valdybos narė
e-paštas: ugnemateikaite@gmail.com
Gražvydas Dzindzileta
Valdybos narys
e-paštas: g.dzindzileta@gmail.com

LŽSF DAILIOJO JOJIMO KOMITETAS

Nr. Vardas, Pavardė Pareigos Kontaktai
1. Laima Šilalienė
Pirmininkė
dressage.pasaga@gmail.com
+370 663 60 408
2.Daiva Pakulienė
Vicepirmininkė
dapak_e@yahoo.com
+370 689 60 111
3. Sandra Sysojeva
Narys
sandra.sysojeva@gmail.com
+370 686 65 598
4. Judra Kašarina
Narys
k.judra@gmail.com  
+370 611 24 290
5. Alina Michnevič
Narys
alina.michnevic@yahoo.com
+370 686 12 900

LŽSF KONKŪRŲ KOMITETAS

Nr. Vardas, Pavardė Pareigos Kontaktai
1.  Kristupas Petraitis
Pirmininkas
aiste07@gmail.com
+370 618 88 483
2.  Matas Petraitis
Narys
matas93@hotmail.com
+370 616 41 785
3. Danielius Gutkauskas
Narys
showjumping888@gmail.com
+370 611 52 254
4. Nerijus ŠipailaNarys
n.sipaila@gmail.com
+370 678 64 175
5.Gabrielė DominauskaitėNarys
francite13@gmail.com
+370 680 19 822
6.Tadas ŠeškasNarys
qwincis@gmail.com
+370 679 41 571
7.Erlandas MikėnasNarys
erlandas@vedauta.lt
+370 699 85 360
8.Aleksejus TimofejevasNarys+370 603 16 181

 LŽSF IŠTVERMĖS JOJIMO KOMITETAS

Nr. Vardas, Pavardė Pareigos Kontaktai
1. Gintaras Oliškevičius Pirmininkas gintas.enduro@gmail.com 
+370 650 29 650
2. Rimvydas Tamulaitis  Narys rimvydas@kurtuva.lt
3. Vaclovas Macijauskas Narys vaclovas@idmava.lt
4. Ugnė Zalieckienė Narys ugnemateikaite@gmail.com
5. Vidmantas Staškevičius  Narys vet.vidas@yahoo.com

 LŽSF JOJIMO TRIKOVĖS KOMITETAS

Nr.  Vardas, Pavardė  Pareigos Kontaktai 
1. Gražvydas Dzindzileta Pirmininkas

g.dzindzileta@gmail.com

2. Vytenis Perkauskas Narys vytenis.perkauskas@gmail.com
3. Darius Kupčiūnas Narys  
4. Aistis Vitkauskas Narys  aistis.vitkauskas@gmail.com
5. Giedrius Balašaitis Narys  
6.Rūta UndzėnaitėNarėr.undzenaite@gmail.com
7. Vytautas Martinavičius  Narys  

LŽSF VAŽIAVIMO KINKINIAIS KOMITETAS

Nr. Vardas, Pavardė   Pareigos Kontaktai
1. Sergejus Feoktistovas Pirmininkas  
2. Elena Railienė Narys elenar@takas.lt 
3. Almutis Raila Narys +370 687 80 160 
4. Virginijus Baltrušaitis  Narys +370 612 32 977
5. Arūnas Paltanavičius Narys  
6. Arūnas Jurgaitis Narys  
7. Aleksandra Paukštienė  Narys  

LŽSF ETIKOS KOMITETAS

Nr. Vardas, Pavardė Pareigos Kontaktai
1. Petras Jankūnas  Pirmininkas petrasjankunas@gmail.com
2. Indrė Grigaitienė Narys  
3. Dovilė Kraulaidienė Narys dovile@vdnet.lt
+370 687 79 422 
4. Raimundas Pakšys  Narys