Lietuvos žirginio sporto federacija

Struktūra ir kontaktai

LŽSF VALDYBA IR ADMINISTRACIJA

Vardas, Pavardė  Pareigos  Kontaktai
Sigitas Paulauskas    
Prezidentas
e-paštas: sigitas.paulauskas@vmg.eu
Gintarė Šakytė
Generalinė sekretorė
e-paštas: info@equestrian.lt
Tel.: +370 627 040 38
Laimondas Skėrys
Valdybos narys  
e-paštas: info@horsemarket.lt
Regina Gražulienė
Valdybos narė
e-paštas: regagraz@gmail.com
Nerijus Šipaila
Valdybos narys
e-paštas: nsosporthorses@gmail.com
Daiva Petrovienė
Valdybos narė
e-paštas: daiva.petr@gmail.com
Sandra Sysojeva
Valdybos narė
e-paštas: sandra.sysojeva@gmail.com
Edmundas Jakilaitis
Valdybos narys
e-paštas: jakilaitis@gmail.com
Kristupas Petraitis
Valdybos narys
e-paštas: kristupaspetraitis@gmail.com
Vaidotas Zapolskis
Valdybos narys
e-paštas: v.zapolskis@inotech.lt
Gražvydas Dzindzileta
Valdybos narys
e-paštas: g.dzindzileta@gmail.com
Alvija Gražulytė
Valdybos narė
e-paštas: alvija.grazulyte@gmail.com

LŽSF DAILIOJO JOJIMO KOMITETAS

Nr. Vardas, Pavardė Pareigos Kontaktai
1. Dalia Katinaitė-Pranckevičienė
Pirmininkė
daliakatinaite9@gmail.com  
+370 682 25 952
2.Sandra Sysojeva
Narė
sandra.sysojeva@gmail.com
+370 686 65 598
3. Justina Vanagaitė
Narė
justevanagaite@gmail.com
+370 622 22 626
4. Deimantė Budnikaitė
Narė
deimantebudnikaite@gmail.com
+370 679 62 224
5. Rasa Kavaliauskaitė
Narė

rasa.kavaliauskaite87@gmail.com
+370 676 12 841

6.Agnė Uždavinytė
Narė

agne.uzdavinyte@gmail.com
+370 610 11355

7.Henrika GrinevičienėNarė

henrikalia@gmail.com
+37068680226

8.Rasa LukošiūnaitėNarė

rasa.lukosiunaite@gmail.com
+370 612 38 030

9.Laima Šilalienė
Garbės narė
+370 663 60 408
10.Judra Kašarina
Garbės narė
k.judra@gmail.com
+370 611 24 290

LŽSF KONKŪRŲ KOMITETAS

Nr. Vardas, Pavardė Pareigos Kontaktai
1. Laimondas Skėrys
Pirmininkas
info@horsemarket.lt
+370 699 29 065
2. Alvija Gražulytė
Narė
alvija.grazulyte@gmail.com
3. Aleksas SeiliusNarys
aleksasseilius1@gmail.com
4. Nerijus ŠipailaNarys
n.sipaila@gmail.com
5.Daiva PetrovienėNarėdaiva.petr@gmail.com
6.Raimundas UdrakisNarysrudrakis@outlook.de
7.Aistė NefedjevaitėNarėaiste07@gmail.com

 LŽSF IŠTVERMĖS JOJIMO KOMITETAS

Nr. Vardas, Pavardė Pareigos Kontaktai
1. Raimondas Biguzas Pirmininkas

raimondas.biguzas@gmail.com
+370 678 16 325

2. Jūratė Repšienė  Narė jurate_r@yahoo.co.uk
3. Vidas Kūlokas Narys vidas.kulokas@gmail.com
4. Ugnė Zalieckienė Narė ugnemateikaite@gmail.com
5.Monika GorytėNarėkurtuva3@gmail.com
6.Saulius LečkauskasNarysjojimocentras.topolis@gmail.com
7.Vytautas Martinavičius Narysmartinavicius123@gmail.com
8.Artūras Dulevičius Narysarturasdu2@gmail.com
9.Eglė KvėdaraitėNarėegle0516@gmail.com

 LŽSF JOJIMO TRIKOVĖS KOMITETAS

Nr.  Vardas, Pavardė  Pareigos Kontaktai 
1. Petras Bočkus Pirmininkas

jskbutrimonys@gmail.com
+370 699 27 998

2. Aurelija Šukevičiūtė Narė aurelia.sukeviciute@gmail.com
3. Andrius Undzėnas Narys uabandiga@gmail.com
4. Aistis Vitkauskas Narys aistis.vitkauskas@gmail.com
5. Alina Michnevič Narė alina.michnevic@yahoo.com
6.Darius ČepelėNarys
7. Jonas Chaleckas Narys  

LŽSF VAŽIAVIMO KINKINIAIS KOMITETAS

Nr. Vardas, Pavardė   Pareigos Kontaktai
1. Marijonas Raila Pirmininkas  marijonas.raila@gmail.com
2. Arūnas Jurgaitis Narys +370 633 98 292
3. Mindaugas Veikutis Narys mindaugas.veikutis@gmail.com
4. Kotryna Meilutė Narė +370 650 70 339
5. Sergejus Feoktistovas Narys  sergejusfe@yahoo.com

LŽSF TECHNINIŲ IR ORGANIZACINIŲ REIKALŲ KOMITETAS

Nr.Vardas, Pavardė  PareigosKontaktai
1.Alvija GražulytėPirmininkėalvija.grazulyte@gmail.com
2.Gintarė ŠakytėNarėsakyte.gintare@gmail.com
3.Malgožata Bužinska Narėmbuzynska@gmail.com
4.Gerda ŽibūdaitėNarėgzibudaite@gmail.com
5.Gintarė MalinauskaitėNarėgintare92@icloud.com