Lietuvos žirginio sporto federacija

Struktūra ir kontaktai

LŽSF VALDYBA IR ADMINISTRACIJA

Vardas, Pavardė  Pareigos  Kontaktai
Gediminas Gutkauskas    
Prezidentas
e-paštas: gediminas.gutkauskas@gmail.com
Raimonda Palionytė
Generalinė sekretorė,
 Valdybos narė
e-paštas: info@equestrian.lt
Tel.: +370 687 570 19
Vaidotas Zapolskis
Valdybos narys  
e-paštas: v.zapolskis@inotech.lt
Gintas Lomsargis
Atsistatydino
2018 07 20
e-paštas: gintas.lomsargis@gmail.com
Žilvinas Ovsiukas
Valdybos narys
e-paštas: ovsiukas.zilvinas@gmail.com
Audronė Petraitienė
Valdybos narė
e-paštas: petraitiene.audrone@gmail.com
Rimas Bajorinas
Valdybos narys
e-paštas: juszirgai@gmail.com
Žilvinas Badikonis
Valdybos narys
e-paštas: zilvinas.badikonis@lietuvoszirgynas.lt
Darius Liaukevičius
Valdybos narys
e-paštas: sportas@lazdijai.lt
Ugnė Zalieckienė
Valdybos narė
e-paštas: ugnemateikaite@gmail.com
Gražvydas Dzindzileta
Valdybos narys
e-paštas: g.dzindzileta@gmail.com

LŽSF DAILIOJO JOJIMO KOMITETAS

Nr. Vardas, Pavardė Pareigos Kontaktai
1. Raimonda Palionytė
Pirmininkė
info@equestrian.lt
+370 687 57 019
2.Daiva Pakulienė
Narė
dapak_e@yahoo.com
+370 689 60 111
3. Sandra Sysojeva
Narė
sandra.sysojeva@gmail.com
+370 686 65 598
4. Dalia Katinaitė-Pranckevičienė
Narė
daliakatinaite9@yahoo.com  
+370 682 25 952
5. Alina Michnevič
Narė
alina.michnevic@yahoo.com
+370 686 12 900
6.Laima Šilalienė
Garbės narė
+370 663 60 408
7.Judra Kašarina
Garbės narė
k.judra@gmail.com
+370 611 24 290

LŽSF KONKŪRŲ KOMITETAS

Nr. Vardas, Pavardė Pareigos Kontaktai
1.  Kristupas Petraitis
Pirmininkas
aiste07@gmail.com
+370 618 88 483
2.  Matas Petraitis
Narys
matas93@hotmail.com
+370 616 41 785
3. Danielius Gutkauskas
Narys
showjumping888@gmail.com
+370 611 52 254
4. Nerijus ŠipailaNarys
n.sipaila@gmail.com
+370 678 64 175
5.Gabrielė DominauskaitėNarė
francite13@gmail.com
+370 680 19 822
6.Tadas ŠeškasNarys
qwincis@gmail.com
+370 679 41 571
7.Erlandas MikėnasNarys
erlandas@vedauta.lt
+370 699 85 360
8.Aleksejus TimofejevasNarys+370 603 16 181

 LŽSF IŠTVERMĖS JOJIMO KOMITETAS

Nr. Vardas, Pavardė Pareigos Kontaktai
1. Gintaras Oliškevičius Pirmininkas gintas.enduro@gmail.com 
+370 650 29 650
2. Rimvydas Tamulaitis  Narys rimvydas@kurtuva.lt
3. Vaclovas Macijauskas Narys vaclovas@idmava.lt
4. Ugnė Zalieckienė Narė ugnemateikaite@gmail.com
5. Vidmantas Staškevičius  Narys vet.vidas@yahoo.com

 LŽSF JOJIMO TRIKOVĖS KOMITETAS

Nr.  Vardas, Pavardė  Pareigos Kontaktai 
1. Gražvydas Dzindzileta Pirmininkas

g.dzindzileta@gmail.com

2. Vytenis Perkauskas Narys vytenis.perkauskas@gmail.com
3. Darius Kupčiūnas Narys  
4. Aistis Vitkauskas Narys  aistis.vitkauskas@gmail.com
5. Giedrius Balašaitis Narys  
6.Rūta UndzėnaitėNarėr.undzenaite@gmail.com
7. Vytautas Martinavičius  Narys  

LŽSF VAŽIAVIMO KINKINIAIS KOMITETAS

Nr. Vardas, Pavardė   Pareigos Kontaktai
1. Marijonas Raila Pirmininkas  marijonas.raila@gmail.com
2. Arūnas Jurgaitis Narys +370 633 98 292
3. Mindaugas Veikutis Narys mindaugas.veikutis@gmail.com
4. Kotryna Meilutė Narė +370 650 70 339
5. Sergejus Feoktistovas Narys  sergejusfe@yahoo.com

LŽSF ETIKOS KOMITETAS

Nr. Vardas, Pavardė Pareigos Kontaktai
1. Raimonda Palionytė Pirmininkė info@equestrian.lt
2. Audronė Petraitienė Narė  petraitiene.audrone@gmail.com
3. Žilvinas Badikonis Narys z.badikonis@gmail.com
4. Vaidotas Zapolskis Narys  v.zapolskis@hobbyhorse.lt